Rekrutacja

Rekrutacja na rok szkolny  2019/2020

Niepubliczne przedszkole „Zaczarowany Ołówek” znajduje się w nowym gminnym budynku przy ul. Orlich Gniazd 30 w Giebułtowie, położonym wśród zieleni, tuż obok placu zabaw. Placówka oferuje profesjonalną opiekę i zajęcia dydaktyczne dzieciom w wieku od 2,5 do 5 lat, z dodatkowymi zajęciami językowymi, rytmiką i rozszerzoną ofertą zajęć plastycznych.

Czesne w wysokości 510 zł miesięcznie, obejmuje m.in.:
• Rytmika 
• Język angielski
• Warsztaty plastyczne prowadzone przez pedagogów sztuki
• Gimnastyka korekcyjna
• Konsultacje psychologiczne
• Zajęcia logopedyczne
• Judo
• Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego

1888735_601762503250911_195478391_n-300x200

 

Co zrobić, żeby zapisać dziecko do przedszkola?

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z przedszkolem. Otrzymacie Państwo kartę zapisu. Wypełnioną kartę prosimy dostarczyć do przedszkola w godz. od 7:30 do 17:00, ewentualnie można ją również wysłać elektronicznie na adres: przedszkole@zaczarowany.com

Nabór do przedszkola „Zaczarowany ołówek” odbywa się przez cały rok, w zależności od ilości wolnych miejsc i według kolejności zgłoszenia.

Informacje dodatkowe

Założycielem przedszkola „Zaczarowany ołówek” jest Stowarzyszenie Tygiel Artystów TYGART, działające w Krakowie od 1998 roku, zrzeszające osoby zajmujące się zawodowo edukacją artystyczną. W krakowskiej siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Zacisze 12 działa galeria „Studio Tygart”, w której prezentowana jest twórczość młodych artystów i odbywają się autorskie warsztaty plastyczne dla dzieci. Stowarzyszenie TYGART współpracuje z organizacjami pozarządowymi o podobnym profilu, działającymi w innych krajach europejskich.

Pod adresem tutaj dostępny jest raport z ewaluacji naszego przedszkola wykonanej przez wizytatorów Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Ewaluacja ma m.in. na celu ustalenie poziomu spełniania przez przedszkole wymagań zawartych w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7.10.2009r. wraz ze zmianami z dnia 10.05.2013r.

minlogo_tygart

Informacje o nas można znaleźć na naszej stronie internetowej www.zaczarowany.com, oraz na facebooku: Przedszkole „Zaczarowany Ołówek”

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących spraw organizacyjnych i zapisów:
Kontakt:
tel. 534641527
e-mail: przedszkole@zaczarowany.com